Mobil Ödeme

Türk Telekom, Turkcell veya Vodafone cep telefonu hattınız mevcutsa eğer Browsec premium voucher kodunuzu (30 günlük) anında satın alabilirsiniz (7/24). browsec yazıp 7979 numarasına sms gönderiniz, cep telefonunuza gelecek onay mesajını “evet” veya “onay” yazarak onayladığınız takdirde Browsec voucher kodunuz 30 sn içerisinde cep telefonunuza sms mesajı olarak gelecektir.

30 günlük Browsec premium voucher kodu için browsec yazıp 7979’a sms gönderiniz.

Türk Telekom Mobil Ödeme için ücret: 59.70 TL (KDV dahil)

TurkcellMobilÖdeme için ücret: 59.70 TL (KDV dahil)

Vodafone Mobil Ödeme için ücret: 59.70 TL (KDV dahil)

Not: Bu işlemi yapabilmeniz için hattınızın mobil ödemelere açık olması gerekmektedir. Cep telefonu operatörünüze ait müşteri hizmetlerini arayarak hattınızı mobil ödemelere açtırtabilirsiniz.

————————————————————————————-

Turkcell kullanıcılarının gönderdiği her SMS 50Kr (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone kullanıcılarının gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Türk Telekom kullanıcıları için mobil ödeme servis bedeli 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50Kr’dur. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979’a gönderdikleri SMS’ler ücretsizdir. Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir.

Türk Telekom Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

TurkcellMobilÖdeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Satın almış olduğunuz voucher kodunu Browsec’in kendi sitesinde (http://www.browsec.com) oluşturacağınız veya daha önceden oluşturmuş olduğunuz hesabınıza aktive etmeniz gerekmektedir. Hesabınıza giriş yapmanızdan sonra https://browsec.com/tr/voucher/new bağlantısına tıklayarak voucher kodunuzu hemen aktive edebilirsiniz.